Ви дивилися
Каталог товарів
Клієнту
Мова:
Тема сайту:
(068) 777-22-34
Наша адреса
Вінницька область, м. Тульчин, вул. Леонтовича, 35
Телефони
Графік роботи
  • ПН-НД з 8:00 до 19:00
  • Заявки на сайті приймаються 24/7
E-mail
Перейти до контактів
0 0
Каталог
Головна
Дивилися
20
Закладки
0
Порівняти
0
Контакти

ТОП Осушувачів та зволожувачів 2023-2024 років, будь в тренді

ТОП Осушувачів та зволожувачів 2023-2024 років, будь в тренді

Осушувачі та зволожувачі

Рівень вологості в приміщенні – такий же важливий показник мікроклімату, як і температура. Недостатня кількість вологи або її велика кількість однаково негативно впливає на самопочуття людини. Інколи це призводить до загострення хронічних захворювань, розвитку мікроорганізмів. Контролювати рівень вологості можна, придбавши осушувач або зволожувач. Ця побутова техніка отримала широке поширення серед сучасних користувачів.

Важливість використання зволожувачів та осушувачів

Існує таке поняття, як норма вологості у приміщенні. Зазвичай він знаходиться у діапазоні між 45 та 65 відсотків. Цей показник є сприятливим для людського організму, не несе йому шкоди, сприяє здоровому самопочуттю. Зазвичай в умовах міста повітря в приміщенні є дуже сухим, вологи в ньому мало. А це призводить до появи головного болю, проблем із зором, захворюваннями дихальних шляхів. Якщо ж у сім’ї вже є людина із хронічними захворюваннями органів дихання, то стан може загострюватись.
Але й надмірна волога несе шкоду для людини. Вона сприяє розвитку плісняви, грибкових мікроорганізмів, на металевих поверхнях може з’явитися іржа. Все це зовсім не сприяє здоровому мікроклімату, адже безпосередньо впливає на здоров’я.
Створити здоровий баланс вологості в кімнати допоможуть зволожувач та осушувач. Це спеціальні кліматичні прилади, які дозволяють регулювати даний показник. Зволожувач насичує  повітря вологою до необхідної норми, а осушувач – навпаки: прибирає надмірну вологу. Обидва прилади дозволяють досягти таких показників, які б були комфортними для самопочуття.

Коли потрібен осушувач:

·в приміщенні є грибок, іржа, конденсат на вікнах;
·якщо мова йде про сауну, басейн чи лазню – тут надмірна волога повинна швидко прибиратись;
·якщо потрібно обладнати підвальне приміщення – через погану вентиляцію рівень вологості тут буде вищим;
·для обладнання ванної кімнати вдома – якщо тут немає сушки для рушників.
Дуже високий рівень вологи негативно впливати на самопочуття та інтер’єр приміщення.  Наявність осушувача дозволить уникнути багатьох проблем.
Зволожувач є пристроєм, який насичує повітря вологою.  Є також ряд ознак, які говорять про те, що варто купити:
·часті застуди у дітей та дорослих;
·сухість слизових оболонок;
·велика кількість пилу в приміщенні.

Все це говорить про те, що вологи в повітрі недостатньо. Підтримання цього  показника на оптимальному рівні дозволяє покращити самопочуття, сприяти профілактиці захворювань.

Особливості вибору зволожувачів повітря

Сучасні прилади є комфортними для використання, у них прості налаштування. Зволожувачі здатні самостійно в автоматичному режимі підтримувати оптимальний рівень вологості без необхідності втручання людини. Різноманіття моделей дозволяє обрати варіант на будь-який смак та бюджет:
1.      Модель з гарячою парою. Одна із переваг такого варіанту – це можливість його використання також у якості інгалятора та ароматизатора повітря. Для його роботи потрібна очищена вода. Але варто слідкувати за пристроєм, якщо в домі є малі діти – гарячий пар може обпекти.
2.      Ультразвуковий зволожувач. Працює за рахунок мікрочастотних коливань, які і перетворюють воду у мікрокраплі. Це найбільш безпечний і тихий тип пристроїв. Наявність гігростату дозволить контролювати вологість автоматично.
3.      Мийка повітря. Даний пристрій доповнений фільтрами, які затримують пил та алергени. Тобто, мийка не просто насичує повітря водяною парою, а й покращує його якість.

Вибір типа зволожувача залежить від того, що ви від нього очікуєте та де саме він буде встановлений. Якщо в домі є малі діти, варто придбати ультразвуковий зволожувач. Якщо в сім’ї є алергіки або наявні домашні тварини чи будинок знаходиться біля жвавої автомобільної дороги, то мийка повітря дозволить покращити мікроклімат.