Меню
Наша адреса: Вінницька область, м. Тульчин, вул. Леонтовича, 35
Вінницька область, м. Тульчин, вул. Леонтовича, 35
ПН-НД з 8:00 до 19:00
Заявки на сайті приймаються 24/7
(068) 777-22-34 (050) 682-81-25 Замовити дзвінок

Камери відеоспостереження

Закінчується
24
24
Зовнішня IP-камера LSC Smart Connect 1080 HD
0
В наявності
Код товару: LSC Smart
1 720 грн
Камери відеоспостереження

Камери відеоспостереження - це пристрої, які використовуються для захоплення та запису відео з певних місць для цілей безпеки та контролю. Камери відеоспостереження можуть бути встановлені як усередині будівель, так і зовні, в громадських місцях, на вулицях, магазинах, банках, на виробничих підприємствах і т.д.

Камери відеоспостереження можуть мати різні характеристики, такі як роздільна здатність, кут огляду, типи об'єктивів, технології нічного бачення, способи запису відео та багато інших. Залежно від місця встановлення та цілей використання, вибираються відповідні характеристики та налаштування.

Дані, отримані від камер відеоспостереження, можуть бути записані та збережені на жорсткий диск, носій, що знімається, або в хмарному сховищі. Для керування камерами відеоспостереження можуть використовуватися спеціальні програми, які дозволяють переглядати відео в режимі реального часу, керувати налаштуваннями камер та здійснювати віддалений доступ до записаних відеофайлів.

Камери відеоспостереження можуть бути використані як для запобігання злочинам, так і для розслідування пригод. Вони можуть бути також використані для контролю за виробничими процесами, для забезпечення безпеки на дорогах та інших громадських місцях.