Ви дивилися
Каталог товарів
Клієнту
Мова:
Тема сайту:
(068) 777-22-34
Наша адреса
Вінницька область, м. Тульчин, вул. Леонтовича, 35
Телефони
Графік роботи
  • ПН-НД з 8:00 до 19:00
  • Заявки на сайті приймаються 24/7
E-mail
Перейти до контактів
0 0
Каталог
Головна
Дивилися
4
Закладки
0
Порівняти
0
Контакти

Чи готові разом вибрати тостер?

Чи готові разом вибрати тостер?

Якщо Ви віддаєте перевагу підсмаженому хлібу на сніданок, тостер на кухні вам просто потрібен.
 

Як вибрати тостер і на що що спрямувати турботу при покупці? Що треба брати до уваги при придбанні тостера? Відповіді на ці та інші питання ви знайдете в цій статті.
За допомогою цього необхідного пристрою ви легко не тільки виготовите солодкі і хрумкі тости, але і можете гріти булочки і хліб, розморожувати хліб та ін.

Вибір тостеру за характеристиками


Більше старі моделі тостерів не виділялися особливою різноманітністю: хліб підсмажувався на простий електронній спіралі. За цей час як сучасні моделі електро тостерів мають різну будову та перелік можливостей.
Залежно від того, як потрібно роль людини у виготовленні, всі тостери можна розділити на відповідні групи:
Автоматичні тостери (підкидають) готують тости автономно без участі людини: виготовлені скибочки хліба самі витягуються, пристрій після завершення виготовлення вимикається.
Автоматичні тостери виділяються тим, що після того, як тости приготуються, пристрій відключиться сам, хоча діставати тости буде потрібно вручну.
Механічні тостери (ручні) вимагають наявності людини: для повороту хліба потрібно повернути ручку.

Потужність

Одним із найважливіших параметрів при покупці тостера є його потужність. Тут, як і для інших приладів, працює правило: чим більша потужність, тим швидше готуватимуться тости і навпаки. Як правило, потужність тостеру становить від 600 до 1600 Вт.

Кількість відділень

Наступним параметром, важливим для вибору тостера, є кількість відділень. Чим більше, тим більше шматків хліба ви зможете підсмажити за раз. Як правило, кількість відділень у тостері може бути від одного до чотирьох.
Більшість приладів має два відділення, чого цілком вистачить для маленької родини. Якщо ж у вас велика родина – краще беріть прилад із чотирма відділеннями.

Тип нагрівального елемента

Усі нагрівачі можна розділити на два типи: електричні та кварцові. У більшості пристроїв використовуються електричні нагрівальні елементи: вони досить прості та надійні.

Кварцові нагрівальні елементи відрізняються вищою ціною, зате вони рівномірно розподіляють жар і вважаються надійнішими.

Матеріал корпусу

Зверніть увагу на матеріал, з якого виготовлено тостер. Зазвичай це метал (алюміній, сталь) чи пластик. Найчастіше у продажу, звичайно ж, зустрічаються прилади з пластиковим корпусом: вони різноманітніші за дизайном і дешевшими.
Але все ж таки прилади з металевим корпусом вважаються більш надійними і довговічними, хоча і коштують дорожче. Тостери з корпусами з нержавіючої сталі найменше нагріваються.

Наявність термостата та кнопка відключення тостера

Термостат регулює рівень жару, за рахунок чого ви можете вибирати відповідний режим обсмажування тостів. Зазвичай кількість рівнів дорівнює 6, але зрідка зустрічаються прилади з 11 рівнями жару.
Кнопка відключення тостера також може стати в нагоді, якщо вам потрібно відключити прилад у будь-який момент у процесі його роботи, наприклад, якщо тости приготуються трохи швидше, ніж очікувалося.

Додаткові функції

У тостерах можуть бути додаткові опції, які можуть бути вам корисні. Розглянемо деякі з них.

Наявність піддону для хлібних крихт зробить чищення приладу більш швидким і зручним: крихти будуть падати прямо в піддон і прибрати їх не складе труднощів. Також можна придбати прилад із ґратчастим дном, через яке крихти будуть падати на стіл.

Прилади без такого переліку можливостей стануть не такими зручними: щоб вислати з них крихти, пристрій буде потрібно крутити.

Решітка для обігріву булочок, яка розташовується над корпусом тостера, знадобиться вам, якщо ви грітимете за допомогою тостера випічку з начинкою.

Функція розморожування стане для вас можливо корисною, якщо ви зберігаєте хліб в холодильній відеокамері. Згодом такого як скибочки розморозяться, тостер підсмажить їх.

Зліт маленьких скибочок дозволить вам не тільки куховарити тости звичайних обсягів, але і більш маленькі, наприклад для грінок або канапе.

Автоматичне центрування скибочок потрібно, щоб вони не підгоряли і стабільно просмажувались: для цього скибочки розміщуються буквально по центру відділення.

Випалювання малюнків на скибочках хліба може бути цікавим для дітей.